<

Działalność odpłatna              Działalność częściowo odpłatna

Julianna Chrzanowska | Stowarzyszenie dla Rodzin

Julianna Chrzanowska

Z wykształcenia komparatystka cywilizcji (Uniwersytet Jagielloński) oraz egiptolog (Uniwersytet Warszawski).

Wcześniej współpracująca i zdobywająca doświadczenie jako edukator prowadzący zajęcia, warsztaty oraz oprowadzania i tematyczne imprezy urodzinowe dla różnych grup wiekowych (od przedszkoli do gimnazjalistów) w Muzeum dla Dzieci w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie.

Od dwóch lat w Stowarzyszeniu dla Rodzin. Wspierała projekt My Sąsiedzi w partnerstwie organizacji z Targówka Mieszkaniowego i Fabrycznego oraz Lokalny System Wsparcia na Targówku Mieszkaniowym.

Obecnie m. in. prowadzi zajęcia w ramach projektu Ogrody Różnorodności – zajęcia grupowe stałe oraz animacje i działania twórcze w przestrzeniach otwartych i we współpracy z innymi organizacjami.

Wcześniej pracowała z seniorami w Fundacji Pracownia Kompetencji w ramach projektu „Aktywny Senior II” finansowanego z funduszy ASOS.

Na co dzień pod telefonem w biurze Stowarzyszenia dla Rodzin na ul. Pszczyńskiej. Współpracuje także z firmami i organizacjami prowadzącymi zajęcia dla dzieci na terenie Warszawy oraz okolic, w tym z Uniwersytetami Dzieci (wcześniej była wolontariuszką oddziału warszawskiego). Pracuje z różnymi grupami wiekowymi, prowadzi także zajęcia dostosowane do potrzeb osób i dzieci z niepełnosprawnościami.

Jej super mocą jest umiejętność pisania i czytania hieroglifów.  Wszelkie prawa zastrzeżone, treść oraz koncepcja działań mogą być wykorzystywane wyłącznie za pisemną zgodą.