Stowarzyszenie dla Rodzin | Pomagamy dzieciom i dorosłym, o których inni zapominają

Warsztaty doskonalenia kompetencji wychowawczych dla Rodziców - edycja czerwcowa

Stowarzyszenie dla Rodzin zaprasza Rodziców do udziału w nieodpłatnych warsztatach doskonalenia kompetencji wychowawczych.

Pierwszeństwo udziału w warsztatach mają rodzice spełaniający kryteria kwalifikacji do projektów. Zapisy prowadzimy według kolejności zgłoszeń.

Warsztaty obejmują cykl 3 spotkań. Spotkania będą się odbywać w terminie 13-27 czerwca 2021 r. w godzinach 09:00-15:00 w następujące niedziele:
13 czerwca 2021
20 czerwca 2021
27 czerwca 2021

Stowarzyszenie dla Rodzin zaprasza rodziców na bezpłatne warsztaty pt. "Jak skutecznie wspomagać rozwój dzieci z problematyką zespołu Aspergera i spektrum autyzmu".

Warsztaty będą miały miejsce w Zespole Psychologiczno-Terapeutycznym "Nefrytowa" ul. Nefrytowa 12, Warszawa (Targówek), na świeżym powietrzu, w ogrodzie pod zadaszeniem. Warsztaty obejmują 18 godzin (3 spotkania po 6 godzin). Spotkania w soboty, w godzinach 10.00-16.00.

Terminy spotkań:
1. 29 V 2021
2. 12 VI 2021
3. 19 VI 2021

Grupa rozwojowo-zabawowa z elementami treningu umiejętności społecznych

Stowarzyszenie dla Rodzin prowadzi nabór do grupy zabawowo-rozwojowej z elementami treningu umiejętności społecznych dla dzieci w wieku 7-9 lat.

Dla kogo?
Dzieci nieśmiałe, wycofane, mające trudności w kontaktach społecznych, trudności w zakresie regulacji emocji, w nawiązywaniu relacji.

Gdzie?
Świetlica socjoterapeutyczna Stowarzyszenia dla Rodzin, ul. Ząbkowska 39.
Zajęcia stacjonarne, w środę godz. 16.15-17.15. Rozpoczęcie: czerwiec 2021.

Festiwal Targówek Ludzi

Fascynujące opowieści, ciekawe miejsca i warsztaty online! Już w niedzielę, 25 kwietnia 2021 r. w godz. 9.00-18.00 na warszawskim Targówku odbędzie się Festiwal „Targówek Ludzi”- Zapraszamy!

Poradnia Rodzinna Stowarzyszenia dla Rodzin

Stowarzyszenie dla Rodzin rozpoczyna realizację trzyletniego projektu „Poradnia Rodzinna Stowarzyszenia dla Rodzin”. Głównym celem programu jest wzmacnianie potencjału rodzin, w tym ich samodzielności opiekuńczo – wychowawczej i życiowej tak, aby stanowiły naturalne i bez­pieczne oparcie dla swoich członków, w tym szczególnie dla prawidłowego rozwoju dzieci.

Okres realizacji: 01.07.2020 r. – 30.11.2022 r.

Subscribe to Stowarzyszenie dla Rodzin RSS