Bezpłatna psychoterapia grupowa dla rodziców z terenu Białołęki

Zapraszamy do udziału w bezpłatnej terapii grupowej.;

Miejscem realizacji jest Poradnia psychologiczno–pedagogiczna nr 21 w warszawie przy ul. Marywilskiej 44.

Sposób zgłaszania się:

• mailowo na adres a.szymczak@pp-p.waw.pl
  • telefonicznie do sekretariatu: 22 814 10 63  wew. 61 lub 62.

Przed rozpoczęciem udziału w psychoterapii odbywają się konsultacje z terapeutami, które umawiane są indywidualnie z osobami chętnymi.

Projekt „Mocniejsi w relacji rodzinnej”

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Kto może skorzystać

Rodziny, członkowie rodzin (dorośli, dzieci i młodzież), opiekunowie prawni w tym rodziny zastępcze z terenu Województwa Mazowieckiego.

Miejsce prowadzenia zajęć

Warszawskie Zespoły Psychologiczno – Terapeutyczne Stowarzyszenia dla Rodzin

Podsumowanie Projektu "Ogrody Różnorodności"

Zakończyliśmy projekt dla dzieci i młodzieży w wieku 3- 19 lat pt.: ,,Ogrody Różnorodności”, finansowany przez Biuro Edukacji miasta stołecznego Warszawy, w ramach którego prowadziliśmy działania od 01.09.2017 do 30.06.2018.

Zadanie dotyczyło edukacji kulturalnej, wielokulturowej, kształtowania zrozumienia i poszanowania dla innych kultur, narodowości, religii.

„Wielkanoc Wielokulturowa na Targówku”

W Parku im. Stefana Wiecheckiego „Wiecha”, 28 marca 2018 r. w godzinach 15.00–18.00.
Złóżmy sobie życzenia Wielkanocne, poszukajmy słodkości i ozdóbmy styropianowe jajka malując na nich w wielu językach życzenia dla sąsiadów z Targówka!
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DUŻYCH I MAŁYCH DO WSPÓLNEGO SPĘDZENIA KILKU CHWIL
SPOTKANIE MA CHARAKTER OTWARTY I BEZPŁATNY

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji projektu "Ta Szansa dla Rodzin"

Rozpoczęła się druga edycja projektu dla dzieci w wieku 0-6 lat i ich rodzin z terenu rewitalizowanych Targówka (Targówek Mieszkaniowy oraz Targówek Fabryczny). "Ta Szansa dla Rodzin".

Zapraszamy zainteresowane osoby do zgłaszania się do Zespołu Psychologiczno - Terapeutycznego "Zacisze" tel 22 2534947; 518452047 lub mailowo zapisy@sdr.org.pl

Szczegółowe informacje o realizowanym projekcie dostępne są tuta.

Subscribe to Stowarzyszenie dla Rodzin RSS