Warsztaty doskonalenia kompetencji wychowawczych dla Rodziców - edycja czerwcowa | Stowarzyszenie dla Rodzin

Stowarzyszenie dla Rodzin zaprasza Rodziców do udziału w nieodpłatnych warsztatach doskonalenia kompetencji wychowawczych.

Pierwszeństwo udziału w warsztatach mają rodzice spełaniający kryteria kwalifikacji do projektów. Zapisy prowadzimy według kolejności zgłoszeń.

Warsztaty obejmują cykl 3 spotkań. Spotkania będą się odbywać w terminie 13-27 czerwca 2021 r. w godzinach 09:00-15:00 w następujące niedziele:
13 czerwca 2021
20 czerwca 2021
27 czerwca 2021

Miejsce realizacji: Zespół Psychologiczno-Terapeutyczny „Nefrytowa”, ul. Nefrytowa 12 Warszawa – Targówek. Spotkania będą miały miejsce w ogrodzie na świeżym powietrzu, pod zadaszeniem.

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerami 696 509 924, 518 452 047 i na adres mailowy zapisy@sdr.org.pl

Przesyłając zgłoszenie drogą mailową, w treści maila należy podać:
1) dzielnicę zamieszkania w Warszawie lub miejscowość
2) wiek dziecka/dzieci