Poradnia Rodzinna Stowarzyszenia dla Rodzin

Stowarzyszenie dla Rodzin realizuje trzyletni projekt „Poradnia Rodzinna Stowarzyszenia dla Rodzin” współfinansowany ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Program adresowany jest do rodzin z dziećmi z Województwa Mazowieckiego, które m. in. przeżywają trudności opiekuńczo-wychowawcze, trudne lub kryzysowe sytuacje rodzinne i życiowe.

Uczestnicy projektu mogą skorzystać bezpłatnie ze specjalistycznej pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla rodzin i jej członków, warsztatów umiejętności wychowawczych dla rodziców, grupy wsparcia dla rodziców.

Celem programu jest wzmacnianie potencjału rodzin, w tym ich samodzielności opiekuńczo – wychowawczej i życiowej tak, aby stanowiły naturalne i bezpieczne oparcie dla swoich członków, w tym szczególnie dla prawidłowego rozwoju dzieci.

W projekcie mogą uczestniczyć osoby spełniające kryteria kwalifikacji do projektu. Zapisy na zajęcia prowadzimy według kolejności zgłoszeń.

Informacje i zapisy:

tel. 696 509 924, 518 452 047

Więcej na stronie: https://stowarzyszeniedlarodzin.pl/poradnia-rodzinna…