Znajdź na stronie

Działalność częściowo odpłatna

Bezpłatna pomoc specjalistyczna


Stowarzyszenie dla Rodzin realizuje różnorodne formy bezpłatnej pomocy specjalistycznej: psychologiczno – pedagogicznej dla dzieci, młodzieży, rodziców, rodzin oraz dla dorosłych.

Zaproszenie

Na bezpłatne zajęcia. Do pobrania i podpisania w instytucji kierującej.

Informator lokalny

„Gdzie szukać pomocy, Gdzie spędzać wolny czas”

Staż z pomocy psychologicznej, pedagogicznej z dziećmi, młodzieżą

Stowarzyszenie dla Rodzin prowadzi nabór na staż dla studentów ostatnich lat psychologii, pedagogiki lub studiów podyplomowych pracy grupowej,   z zakresu pracy psychologicznej/ pedagogicznej z dziećmi, młodzieżą w Warszawie (Praga –Północ, Targówek, Tarchomin).

W ramach stażu istnieje możliwość współuczestniczenia i prowadzenia zajęć w zakresie: koterapii w grupie socjoterapeutycznej/ TUS/ rozwojowej; pomocy psychologicznej, wsparcia, konsultacji, uczestniczenie w suprwizjach, w zebraniach klinicznych, współpracy z rodzicami.  Staż odbywa się w formie wolontariatu  w stałym jednym dniu tygodnia, w stałych godzinach, po południu (od ok 15/17- 20/20,30) trwa do końca czerwca 2023. Po zakończeniu wystawiane jest zaświadczenie o odbyciu stażu/ praktyk.  Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uczestniczenia przeze mnie w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych, Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Prosimy o podanie dnia i godzin jakie są dostępne dla osoby zgłaszającej się oraz  telefonu kontaktowego na adres: sdr.wolontariat@interia.pl z dopiskiem „staż – psychologiczny”. Do wybranych osób będziemy dzwonić.

Przewiń do góry