Wakacyjny Trening Umiejętności Społecznych

Zapraszamy dzieci w wieku od 10 do 12 lat na ☀️☀️? wakacyjny Trening Umiejętności Społecznych. Na zajęciach będziemy współpracować w grupie i doskonalić swoje umiejętności komunikacyjne. To również okazja do poznania nowych koleżanek i kolegów oraz ciekawie spędzony czas.

Zajęcia poprowadzą dwie socjoterapeutki.

Maksymalnie 8 osób w grupie.

Po zakończeniu, omówienie zajęć z rodzicem.

Termin:
27.06.2022 – 08.07.2022
Zajęcia od poniedziałku do piątku przez 2 tygodnie, w godz.14.00-16.00

Miejsce:
Zespól Psychologiczno-Terapeutyczny, ul. Nowodworska 35/51 (Białołęka).

Zajęcia są prowadzone w ramach odpłatnej działalności Stowarzyszenia. Koszt: 980 zł/os (łącznie 20 godzin). Przed rozpoczęciem, obowiązkowa konsultacja z rodzicami oraz z dzieckiem w wysokości 150 zł (za oba spotkania).

Zajęcia w przypadku ładnej pogody na tarasie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem pod numerem 696 509 924, 518 452 047 lub o przesłanie wiadomości na adres zapisy@psycholodzy-terapeuci.info

Więcej informacji: https://psycholodzy-terapeuci.info/aktualnosci_cpt/wakacyjne-zajecia-tus/