Nabór na wszystkie rodzaje zajęć bezpłatnych - wrzesień 2013 | Stowarzyszenie dla Rodzin

Nabór na wszystkie rodzaje zajęć bezpłatnych - wrzesień 2013

Stowarzyszenie dla Rodzin prowadzi nabór na wszystkie rodzaje zajęć bezpłatnych, które będą prowadzone od września 2013 r., są to zajęcia indywidualne oraz grupowe dla dzieci i młodzieży, dotyczące
  • pomocy, diagnozy, terapii psychologicznej i pedagogicznej,
  • pomocy i konsultacji terapeuty rodzinnego,
  • dla par,
  • bezpłatnej diagnozy z integracji sensorycznej
  • i wielu innych,
Szczegółowe informacje na temat dostępnych form pomocy znajdują się w dziale formy pomocy. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się telefoniczne do poszczególnych organizacji biorących udział w projekcie, można również zgłosić się:
  • pod telefonami: 22 2534947; 696509924
  • lub na adres mailowy zapisy@sdr.org.pl
Z podaniem imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz rodzaju zajęć którym jest się zainteresowanym.