<

Działalność odpłatna              Działalność częściowo odpłatna

Pikniki dla Rodzin z dziećmi w wieku 0-6 lat | Stowarzyszenie dla Rodzin

Pikniki dla Rodzin z dziećmi w wieku 0-6 lat

W piątek-16 września na placyku przy ul Ząbkowskiej 42, odbył się dwugodzinny piknik dla rodzin z dziećmi w wieku 0-6 lat. Podczas pikniku można było wspólnie ze swoim maluszkiem udekorować ciasteczka, pomalować buźki, grać na instrumentach, zjeść pyszne naleśniki i ratatouille, a także zostawić dzieci pod opieką naszych wspaniałych animatorek i animatorów. Dziękujemy za przybycie. Piknik promował projekt: "Kluby Przyjazne Rodzinom", był organizowany przez Kościół Armię Zbawienia w Rzeczpospolitej Polskiej, Stowarzyszenie Mierz Wysoko, Stowarzyszenie dla Rodzin przy współpracy z Fundacją Miejsce Kreatywne.

Kolejny piknik już jutro, tym razem spotykamy się po drugiej stronie ul. Radzymińskiej, na pl Hallera 5, od 10:00-12:00. I tym razem nie zabraknie atrakcji dla tych młodszych i trochę starszych. Piknik będzie organizowany przez następujące organizacje: Klub Alternatywny Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej, Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci, Zespół Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci również będzie nam towarzyszyć Fundacja Miejsce Kreatywne.

Zapraszamy do udziału w pikniku, a także do zapoznania się z bogatą ofertą zajęć dla dzieci i ich rodzin.Wszelkie prawa zastrzeżone, treść oraz koncepcja działań mogą być wykorzystywane wyłącznie za pisemną zgodą.