Zostań wolontariuszem projektu BAZA | Stowarzyszenie dla Rodzin

Zostań wolontariuszem projektu BAZA

Marzy Ci się burzliwa zmiana?
Zostań wolontariuszem projektu BAZA

Jak możesz pomagać? Od działań administracyjnych związanym z zarządzeniem BAZY, po pomoc w zajęciach dla dzieci, młodzieży i rodziców.

Jak możesz pomóc dzieciom?
Poprowadź korepetycje z danego przedmiotu
Wesprzyj dzieci w odrabianiu lekcji
Zorganizuj czas wolny
Pomóż przy terapii logopedycznej i pedagogicznej

Jesteś bardziej zainteresowany kontaktem z młodzieżą?
W ramach Klubów Młodzieżowych możesz zaangażować się w pomoc przy wycieczkach, wyjściach na basen i przy wielu, wielu innych aktywnościach.

BAZA to przestrzeń również dla rodzica. Jako wolontariusz BAZY możesz pomóc również przy zajęciach dla rodziców.

Jeżeli jesteś fanem planszówek możesz jednocześnie dobrze się bawić i pomagać przy otwartych rozgrywkach gier planszowych Przyjdź i zgraj się!

Jak zostać wolontariuszem projektu BAZA?
Wyślij swoje CV na adres; sdr.wolontariat@interia.pl
Napisz: jaki rodzaj zajęć Cię interesuje i kiedy jesteś dyspozycyjny/ dyspozycyjna (dzień tygodnia + liczba godzin).

Miły głos ze Stowarzyszenia dla Rodzin odezwie się do Ciebie telefonicznie z propozycją nie do odrzucenia!