Nabór uzupełniający na bezpłatne zajęcia socjoterapeutyczne | Stowarzyszenie dla Rodzin

Nabór uzupełniający na bezpłatne zajęcia socjoterapeutyczne

Stowarzyszenie dla Rodzin informuje, iż prowadzi nabór uzupełniający na bezpłatne zajęcia socjoterapeutyczne w edycji wiosna-jesień 2014, dla uczniów szkół podstawowych w grupach klas: 0-I; II-III; IV-VI.

Na bezpłatne zajęcia w pierwszej kolejności mogą zakwalifikować się dzieci, które otrzymają od szkoły załączone zaproszenie . Zajęcia rozpoczynają się wiosną 2014 i kontynuowane będą po wakacjach 2014.

Zapisy na zajęcia i szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się telefonicznie z naszym ośrodkiem (Zespół Psychologiczno – Terapeutyczny „NOWODWORY” ul. Nowodworska 35 m 51; tel./fax. 22- 290-53-90; 696-509-924). Na zajęcia przyjmujemy według kolejności zgłoszeń.