<

Działalność odpłatna              Działalność częściowo odpłatna

Fotorelacja z animacji na podwórku | Stowarzyszenie dla Rodzin

Fotorelacja z animacji na podwórku

We czwartek, 15.09.2016 r, na boisku, przy ul Ząbkowskiej 42 odbyła się kolejna runda Ligi Mistrzów. Tym razem Liverpool na czele z kapitanem Bartkiem zremisował 1:1 z drużyną Artura z Manchesteru. Mecz był pełen emocji, oprócz strzelonych bramek i zmarnowanych okazji jeden z kapitanów został kontuzjowany wskutek czego musiał opuścić boisko. Na szczęście kontuzja nie okazała się groźna i nasz napastnik weźmie udział w kolejnym meczu, który odbędzie się w najbliższy czwartek (22 września) o godzinie 16:30. Zapraszamy wszystkich kibiców i zawodników, emocje gwarantowane!

I tym razem każdy mógł znaleźć coś dla siebie, oprócz rozgrywek w piłce nożnej odbywały się animacje z naszą bajeczną chustą Klanzy, cieszyła się ona ogromnym zainteresowaniem. Nie zabrakło również chętnych do puszczania baniek mydlanych, malowania kredą, gry w badmintona oraz do naszej "czekolady" :)

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas, do zobaczenia we czwartek na podwórku przy Ząbkowskiej 42.

Ponadto zapraszamy wszystkich fanów sportu i dobrej zabawy do udziału w naszych codziennych zajęciach, które odbywają się w świetlicy Stowarzyszenia dla Rodzin, przy ul. Ząbkowskiej 39, oraz na praskich podwórkach. Więcej informacji można uzyskać osobiście, pod nr tel: 22 619 42 67, e-mail: sdr.baza@gmail.com

 Wszelkie prawa zastrzeżone, treść oraz koncepcja działań mogą być wykorzystywane wyłącznie za pisemną zgodą.