Sandra Miśkiewicz-Kazimierczuk

 

Psycholog / Psychoterapeuta / Trener -  absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Trener Umiejętności Wychowawczych. Obecnie jest w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Laboratorium Psychoedukacji, posiadającym rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w I Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w oddziale terapeutycznym Zapobiegania Nawrotom. Skończyła liczne szkolenia i staże, związane z pracą terapeutyczną zarówno dzieci i młodzieży jak i osób dorosłych. Prowadzi autorski program Treningu Inteligencji Emocjonalnej dla dzieci w szkole podstawowej oraz gimnazjum.

W Stowarzyszeniu dla Rodzin pracuje głównie w oparciu o zasady podejścia psychoterapii psychodynamicznej, prowadząc psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz spotkania psychoedukacyjne dla rodziców.

Pracuje pod stałą superwizją.Wszelkie prawa zastrzeżone, treść oraz koncepcja działań mogą być wykorzystywane wyłącznie za pisemną zgodą.