Smędowska Anna

Mgr psychologii o specjalności klinicznej, psychoterapeutka poznawczo –behawioralna w trakcie certyfikacji w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU w Warszawie.

Pracuje w nurcie poznawczo – behawioralnym, uzupełniając proces o inne techniki terapeutyczne w zależności od indywidualnych potrzeb.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTTPB.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Warszawie: w II Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Oddziale Chorób Afektywnych oraz w SPZOZ Wola – Śródmieście w Oddziale Dziennym Geriatryczno – Psychiatrycznym, a także w Szpitalu MSW w Otwocku

w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych. Współpracowała z prywatnym gabinetem psychoterapeutycznym. Prowadziła psychoedukację

w Szkole Rodzenia warszawskiego Szpitala Ginekologiczno -Położniczego. Ma także kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną oraz ich rodzinami.

Pracuje z osobami dorosłymi zmagającymi się z depresją, lękiem, traumą, kryzysem, doświadczającymi trudności w relacjach z ludźmi oraz trudności w różnych obszarach swojego funkcjonowania. Wspiera także osoby pragnące własnego rozwoju, lepiej poznać i zrozumieć siebie oraz dążące do zmiany w swoim życiu.