Nabór na stanowiska pracy

Oferta 1
Nabór na stanowiska w zespole „Ząbkowska” (starz, wolontariat) w zakresie indywidualnej pomocy psychologicznej: młodzieży, dorosłym, parom i rodzinie. Dyżury popołudniowe (16-20) lub przedpołudniowe, od stycznia 2013 r.
Zainteresowani proszeni są o wysłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy sdr.praca@interia.pl . Istnieje również możliwość zgłoszenia poprzez formularz dostępny tutaj. Więcej informacji o zasadach staży/wolontariatu można przeczytać w zakładce praca.

Oferta 2
Poszukujemy wolontariusza do pomocy w drobnych pracach technicznych związanych z naprawami w lokalu naszego ośrodka na Pradze – Północ. Zgłoszenia prosimy przesłać na adres mailowy: sdr.stowarzyszenie@interia.pl