Pikniki dla Rodzin z dziećmi w wieku 0-6 lat

Kolejny piknik już jutro, tym razem spotykamy się po drugiej stronie ul. Radzymińskiej, na pl Hallera 5, od 10:00-12:00. I tym razem nie zabraknie atrakcji dla tych młodszych i trochę starszych. Piknik będzie organizowany przez następujące organizacje: Klub Alternatywny Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej, Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci, Zespół Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci również będzie nam towarzyszyć Fundacja Miejsce Kreatywne.

Zapraszamy do udziału w pikniku, a także do zapoznania się z bogatą ofertą zajęć dla dzieci i ich rodzin.