Stres, ważny quest. Warsztaty dla młodzieży 13-14 lat

Zapraszamy młodzież w wieku 13-14 lat  do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach „Stres, ważny quest”. Oferta skierowana jest do młodych osób, które pragną poprawić swój dobrostan w zakresie zarządzania stresem.

Na warsztatach poznacie praktyczne techniki i wskazówki jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Pogłębicie również wiedzę psychologiczną na temat stresu i jego oddziaływania na nasz organizm.

Spotkania będą odbywać się na Targówku, w Zespole „Zacisze” ul. Pszczyńska 26 lokal 57, co tydzień, po dwie godziny od 17.00 do 19.00.

Zajęcia będą odbywać się we wtorki, w następujących terminach:

1. 24 października,

2. 31 października,

3. 7 listopada,

4. 14 listopada.

Tematami spotkań będą: „Czym jest stres? Jego psychologiczne i fizjologiczne aspekty.”, ‚Stres – przyjaciel, czy wróg?”, „Trudne emocje w sytuacjach stresowych”, „Wzbudzanie życzliwości do siebie i innych – wstęp do Mindfulness”.

Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz kontaktowy na stronie https://psycholodzy-terapeuci.info/zapisy W treści wiadomości prosimy wpisać: „Bezpłatne warsztaty antystresowe dla młodzieży”.

Kontakt telefoniczny: 696 509 924, 518 452 047
E-mail: zapisy@sdr.org.pl

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.