Dom Kultury „Zacisze”

• Dla kogo przeznaczone:
  • Wiek przedszkolny
  • Wiek szkolny
  • Osób uczęszczających do szkół średnich
  • Dorośli
  • Seniorzy

• Na jakie potrzeby (problemy) odpowiadamy:
  • Wychowawcze

• Rodzaj usług:
  • Bieżące wydarzenia
  • Czas wolny
  • Edukacja i rozwój
  • Kultura i sztuka
  • Rozwój osobisty

• ℹ Dodadkowy opis i uwagi:

Edukacja kulturalna i wychowanie przez sztukę.

Dla dzieci: zajęcia teatralne, zajęcia manualne i plastyczne, muzyka, taniec, zajęcia edukacyjne; wczasy dla Seniorów; chóry i zespoły wokalne, wieczorki taneczne dla dorosłych, wyjazdy, wystawy, koncerty, koło terenowe związku Sybiraków, Akademia Dotknij Sztuki, wyjazdy.

Przy Domu Kultury działa kilka klubów:

Klub Męski – spotkania dla aktywnych i twórczych mężczyzn i kobiet, którzy chcą współtworzyć otaczający świat. Program Klubu Męskiego obejmuje zagadnienia z szeroko pojętego świata sztuki, kultury, życia społecznego. To przestrzeń na debaty o najważniejszych problemach kulturalnych i społecznych z udziałem znakomitych gości. Spotkania uświetnią artyści ze świata muzyki i sztuki.

Klub Ludzi Kultury – spotkania dla zainteresowanych uczestnictwem w życiu artystycznym i kulturalnym, nowymi zjawiskami, publikacjami, poznaniem twórców, animatorów i realizatorów ważnych inicjatyw artystycznych w Warszawie i całej Polsce.

Zajęcia dla dzieci: plastyczne i manualne – ARCHItekturki, Bajkowa Sztuka Dziecka, ceramika, gałgankowy świat, Hop! Art., kalejdoskop plastyczny, kolorowa kraina: plastyka dla dzieci, nitką inspirowane, pracownia rysunku i malarstwa, rysunek, sztuka na horyzoncie, wehikuł sztuki, czyli historia sztuki dla najmłodszych; muzyczne – zespół wokalny ABRAKADABRA, Gordonki, mały muzyk, piosenka rozrywkowa, rytmika czyli muzyka w skondensowanej formie; teatralne – teatr Pinokio; taneczne – balet, breakdance, breaKids, taniec nowoczesny; edukacyjne – akademia malucha, języka angielski, pracownia mikromodelarstwa i gier strategicznych „UŁAN”, trening pamięci i szybkiego czytania, strefa ruchu – karate, mały komandos;

Dla młodzieży: akwarela, BreaKids, breakdance, ceramika, gitara, gałgankowy świat, florystyka, joga, język angielski, klub Boogie Rock, keybord, mały komandos, nitką inspirowane, pianino, piosenka rozrywkowa, pracownia rysunku i malarstwa, pracownia mikromodelarstwa i gier strategicznych „UŁAN”, rysunek, śpiew klasyczny, sztuka na horyzoncie, taniec nowoczesny, młodzieżowe studio teatralne, trening pamięci i szybkiego czytania, warsztaty szycia na maszynie, zespół wokalny Voice of Zacisze, zumba, plastyka u Majki.

Dla dorosłych: akwarela, akademia fitnessu, ceramika, florystyka, klub Boogie Rock, Joga, nitką inspirowane, piosenka rozrywkowa, pracownia rysunku i malarstwa, pracownia mikromodelarstwa i gier strategicznych „UŁAN”, rysunek, śpiew klasyczny, sztajerek z Targówka, taniec towarzyski dla dorosłych, tkactwo artystyczne, taniec solo, witraż, warsztaty szycia na maszynie, zumba.

Ostatnia aktualizacja: 20 lipca, 2022

Filtrowanie i wyszukiwanie