Klub Seniora „Relax”

• Instytucje kultury

• Dla kogo przeznaczone:
  • Seniorzy

• Na jakie potrzeby (problemy) odpowiadamy:
  • Rozwojowe

• Rodzaj usług:
  • Bieżące wydarzenia
  • Czas wolny
  • Edukacja i rozwój
  • Kultura i sztuka
  • Rozwój osobisty
  • Sport i rekreacja

• ℹ Dodadkowy opis i uwagi:

Klub Seniora „Relax” działa w ramach Osiedlowego Klubu Junona (Ul. Bazyliańska 1 – klubjunona@smbrodno.pl ), spotkania odbywają się w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki.

Zagospodarowanie czasu wolnego oraz rozwój (intelektualny, fizyczny, kulturalny) seniorów.

W klubie organizowane są stałe zajęcia dla uczestników, jak również ciekawe spotkania i imprezy. Ponadto Seniorzy mogą w klubie obejrzeć program TV /ulubiony serial lub teleturniej/ filmy wideo lub DVD np. z własnych występów czy inscenizacji, poczytać spokojnie prasę, ciekawą książkę lub zwyczajnie porozmawiać z drugim człowiekiem.

Przy klubie działa bardzo aktywnie Zespół Seniorów „Retro”, który przygotowuje okazjonalnie programy rozrywkowe i prezentuje się w różnych placówkach publicznych oraz na Przeglądach Kabaretów i Chórów. Różnorodność programowa obejmuje i program patriotyczny z okazji rocznic państwowych i świąteczny, kabaretowy o ludzkich słabostkach na wesoło czy o „wspaniałym” życiu emeryta. W Klubie „Relaks” ma swoją siedzibę Komitet Kolonijny Nr 1 (spotkania raz w miesiącu) oraz Koło Emerytów Rencistów i Inwalidów Nr 4.

Ostatnia aktualizacja: 21 lipca, 2022

Filtrowanie i wyszukiwanie