Wyjatek Anna

Psycholog z doświadczeniem pracy z dziećmi i młodzieżą. Ukończyła psychologię stosowaną, na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej, Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zdobywała doświadczenie zawodowe w ramach pracy w Telefonie Zaufania OIK w Krakowie, praktyk w środkach rewalidacyjno-wychowawczych oraz ośrodkach rehabilitacji wieku rozwojowego.
Obszar pracy i zainteresowań to również edukacja antydyskryminacyjna, ukończyła Kurs edukacji antydyskryminacyjnej – poziom podstawowy, organizowany przez Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej. Prowadziła zajęcia wzmacniające dla dziewczyn*, współpracując z Fundacją Autonomia. Obecnie, w trakcie Rocznego Kursu Interwencji Kryzysowej ITPB oraz studiów na kierunku filologia polskiego języka migowego, Uniwersytetu Warszawskiego.